تبلیغات

رعایت و انجام ندادن نکات و توصیه هایی که در ادامه خواهید خواند میتواند سفر شما را به بهترین تجربه زندگی تان تبدیل کند . با رعایت این نکات مطمئن خواهید بود که هم امنیت تان تضمین شده است هم از هر گونه سوء تفاهم و مشکلی در طول تور آفریقای جنوبی تان جلوگیری میکند در مقاله بعدی به "باید های " این سفر رویایی میپردازیم ..

توصیه های تور آفریقای جنوبی سفر به آفریقای جنوبی :

  • استفاده از "نیگرو" و "سیاه" در آفریقا ممنوع است. به این دلیل که یادآور برده های سیاه پوست و قاچاق اجداد آنها برای برده داری به آمریکا هستند.

تور آفریقای جنوبی

نبایدهای آفریقای جنوبی:

  • در طول تور آفریقای جنوبی به هیچ وجه از کلمات "نیگرو" و "سیاه" در آفریقا استفاده نکنید. به این دلیل که یادآور برده های سیاه پوست و قاچاق اجداد آنها برای برده داری به آمریکا هستند.
  • مردم بومی این کشور را آفریقایی صدا نزنید. به این دلیل که آفریقایی تنها به گروه خاصی از مردم بومی اشاره دارد و آفریقای جنوبی شامل سفیدپوستان هلندی نیا و اسپانیایی نیز می شود.
  • سفید پوستان هلندی نیا را "هلندی" لقب ندهید و زبان آفریکانز را "زبان هلندی" صدا نزنید. سفید پوستان هلندی نیا، خودشان را هلندی نمی دانند.
  • در تور آفریقای جنوبی از ساختمان های دولتی/نظامی و همچنین پاسگاه های پلیس عکسبرداری نکنید. به علاوه انتخاب مناطق کثیف و بد منظره برای فیلمبرداری کردن کار ناشایستی است و بهه عزت نفس مردم بومی آفریقای جنوبی صدمه می زند.
  • در تور آفریقای جنوبی وقتی غذا می خورید غذای اضافه داخل بشقاب خود باقی نگذارید. اما بر عکس در نیجریه غربی نباید تمام غذای داخل بشقابتان را بخورید.
  • به بازوی کسی دست نزنید و خیلی نزدیک به شخص دیگری نایستید.
  • به هیچ وجه در تور آفریقای جنوبی لخت حمام آفتاب نگیرید مگر اینکه در یک ساحل مخصوص برای لخت آفتاب گرفتن باشید. اگر خانم هستید یک بیکینی بپوشید و اگر آقا هستید مایوو شنا بپوشید.
  • توریست های خانم که به تنهایی به تور آفریقای جنوبی میروند باید به یاد داشته باشند که نباید تنها در خیابان قدم بزنند. بهتر است لباس سفید و ردا بپوشید. در الجزایر حضور زنان به تنهاییی در مکان های عمومی ممنوع است مگر اینکه قصد خرید کردن داشته باشند. و پوشیدن لباس سفید و ردا نشانه پاکدامنی است و از در خطر قرار گرفتن شما جلوگیری می کند.
  • وقتی برای سافاری به آفریقای شرقی سیاحت می کنید و یا در گشت و گذار در بهترین پارک های ملی با تور آفریقا جنوبی هستید تابوهای مرتبط با شکار را رعایت کنید. این تابوها عبارتند از: صدای حیوانات را تقلید نکنید، چیزی به سمت شان پرت نکنید، سعی نکنید سد راه حیوانات وحشی شوید . به حیوانات غذا ندهید. حرف یا چهچه نزنید که حیوانات را بترسانید. برای حفظ امنیت خودتان از ماشین خارج نشوید. به دلیل خطر آتش سوزی در جنگل به هیچ عنوان سیگار یا آتش روشن نکنید. 

منبع : توصیه های سفر به آفریقای جنوبی (قسمت اول)
+ نوشته شده توسط Irnet2016 در دوشنبه، ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۹ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تور، تور آفریقا، تور آفریقای جنوبی، آفریقای جنوبی، آفریقا، سافاری در آفریقا، پارک های ملی آفریقای جنوبی، تور مسافرتی
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha